O mně

Ukázka pletených výrobků

BARVY – VZORY – KRÁSNÉ PŘÍZE

TO VŠE MĚ INSPIRUJE K PLETENÍ ORIGINÁLNÍCH KOUSKŮ DO VAŠEHO ŠATNÍKU

  • Toužíte nosit něco jiného než ostatní ženy? Něco, co se nedá jen tak koupit v obchodě a cítit se jedinečná?
  • Chcete mít svůj styl, potěšit se novým kouskem do šatníku nebo ozvláštnit své oblečení zajímavým doplňkem?
  • Chcete se jen tak se zachumlat a nechat se hýčkat krásným nadýchaným materiálem?
Nature - šátek

Také jsem vždy chtěla být taková. Chtěla jsem se odlišit, zaujmout, být svá. A tak jsem si  začala vytvářet si oblečení podle svých představ. Moje tvůrčí nadšení a touha dál a dál vytvářet stále nové věci zůstávalo a já jsem se rozhodla, že ten pocit jedinečnosti a osobitosti poskytnu prostřednictvím svých pletených výrobků i vám.

Přestože jsem studovala chemii, raději jsem využila své dlouholeté vášně a zkušenosti s desítkami upletených svetrů, stovkami použitých vzorů a miliony upletených oček a stala se tvůrkyní pleteného oblečení a doplňků. Pletu nejčastěji pro ženy, které chtějí mít svůj osobitý styl, nosit to, co nemá žádná jiná a oceňují kouzlo pečlivé ruční práce.

Můžete nahlédnout do Galerie prodaných modelů, ať se se dozvíte více o mé tvorbě.

Chcete, aby vaše pletené oblečení zůstalo dlouho krásné? Stáhněte si návod na údržbu pleteného oblečení ZDARMA!

Pojďme plést společně…  Zvu vás do mé facebookové skupiny Pletu, tedy jsem“. Je to skupina pro ženy, které rády pletou nebo se pletení teprve učí a chtějí mít přísun dalších vzorů nebo tipů na pletení a zároveň se setkávat s dalšími pletařkami.

Pokud máte máte nějakou otázku nebo vlastní představu svého vysněného pleteného kousku, neváhejte mě kontaktovat, určitě se domluvíme.

Zlatá jehlice logo