Ke stažení

Připravila jsem pro vás tyto materiály ke stažení a další tipy, vyberte si!

Návod na upletení trojcípého šátku
Návod na údržbu pleteného oblečení
Pletařský deník pro uchování poznámek k vašim pleteným projektům
Pozvání do FB skupiny
Vyzkoušejte Canva Pro – aplikace na tvorbu grafiky
Sady šablon pro vaše sociální sítě upravitelné v Canvě

Návod na šátek

Milujete pletení? A chcete se také zachumlat do podobného huňatého šátku? Připravila jsem pro vás návod šátek „V barvě jehličí“. Stáhněte si ho ZDARMA.


Návod na údržbu pleteného oblečení

Chcete, aby vaše pletené oblečení zůstalo dlouho krásné? Důležitá je správná a jemná péče.
Stáhněte si návod na údržbu pleteného oblečení ZDARMA!


Pletařský deník

Pletení

Pro pletařky jsem vytvořila „Pletařský deník“ – pracovní list, kam si můžete zapisovat poznámky o vašem pleteném modelu. Pletařský deník ve formě PDF souboru si stáhněte ZDARMA a vytiskněte. Vaše zápisky tak budou přehledně uspořádány pro další použití.


Pozvání do skupiny

Pokud máte ráda pletení, zvu vás do mé facebookové skupiny „Pletu, tedy jsem“

Je to FB skupina pro ženy, které rády pletou nebo se pletení teprve učí a chtějí mít přísun dalších vzorů nebo tipů na pletení a zároveň se setkávat s dalšími pletařkami. Pojďme plést společně… 


Vyzkoušejte Canva Pro

Znáte grafický program Canva? Je skvělý pro vytváření grafiky, třeba na sociální sítě. Může se hodit i vám, pro vaší prezentaci na sítích, pro vlastní grafickou tvorbu nebo jen tak pro zábavu. Krásně vyladěný Instagram pomocí šablon z Canvy vypadá moc zajímavě. Základní Canva je zdarma, v Canvě Pro je ale spousta zajímavých funkcí navíc, například odstraňovač pozadí, různé efekty a nekonečné množství nádherných fotek k dalšímu využití. Vyzkoušejte Canva Pro na 30 dnů ZDARMA.


Sady šablon pro sociální sítě

Vytvořila jsem pro vás několik sad šablon pro vaše sociální sítě. Šablony jsou plně editovatelné a upravitelné v aplikaci Canva. Můžete změnit barvu, písmo, texty, fotky, elementy nebo přidat své logo či webové stránky.

Zatím zde najdete sady pro Instagram, postupně budu přidávat i sady pro Facebook a Pinterest.