Canva šablony pro sociální sítě

Vytvořila jsem pro vás několik sad šablon pro vaše sociální sítě. Šablony jsou plně editovatelné a upravitelné v aplikaci Canva. Můžete změnit barvu, písmo, texty, fotky, elementy nebo přidat své logo či webové stránky.

Zatím zde najdete sady pro Instagram, postupně budu přidávat i sady pro Facebook a Pinterest.

Sada 6 šablon na Instagram Sweet Basic

Základní sada šablon pro prezentaci vašeho e-shopu na instagramu. Obsahuje 6 šablon.

Sada Canva šablon na Instagram Sweet Basic

Sada 15 šablon na Instagram Sweet Full

Velká sada šablon pro prezentaci vašeho e-shopu na instagramu. Obsahuje 15 šablon.


Sada 10 šablon na Instagram Pletení je radost

Sada 10 šablon pro prezentaci vaší tvorby na Instagramu. Změnit můžete písmo, fotky, barvy i prvky a přizpůsobit si tak sadu šablon pro své potřeby. Buďte na Instagramu originální.

Sada 10 šablon pro Canvu na Instagram Pletení je radost

Sada 15 šablon na Instagram Můj pletený svět

Rozsáhlejší sada 15 šablon pro prezentaci vaší tvorby na Instagramu. Změnit můžete písmo, fotky, barvy i prvky a přizpůsobit si tak sadu šablon pro své potřeby. Buďte na Instagramu originální.

15 Canva šablon na Instagram Můj pletený svět

Sada 12 šablon na Instagram „Procestuju svět“

Sada 12 šablon na Instagram upravitelných v Canvě. Šablony jsou ve stylu Art Collage, téma cestování. Vyměňte si fotky, texty nebo prvky. Prezentujte své zážitky z cest originálně. Vyprávějte svůj příběh.

Sada 12 Canva šablon na Instagram "Procestuju svět"

Sada 12 šablon na Instagram „Retro“

Sada 12 šablon na Instagram upravitelných v Canvě. Šablony jsou v retro stylu, základní tém restaurace, bar, kavárna snadno změníte výměnou fotek a textů.

Upravte si šablonu podle sebe, vyměnit můžete barvy, prvky, fonty, texty a fotky. 


Vyzkoušejte Canva Pro

Znáte grafický program Canva? Je skvělý pro vytváření grafiky, třeba na sociální sítě. Může se hodit i vám, pro vaší prezentaci na sítích, pro vlastní grafickou tvorbu nebo jen tak pro zábavu. Krásně vyladěný Instagram pomocí šablon z Canvy vypadá moc zajímavě. Základní Canva je zdarma, v Canvě Pro je ale spousta zajímavých funkcí navíc, například odstraňovač pozadí, různé efekty a nekonečné množství nádherných fotek k dalšímu využití. Vyzkoušejte Canva Pro na 30 dnů ZDARMA.